BIG Bobby AMG GT Bobby červené

BIG Bobby AMG GT Bobby červené


MOC¹
2.340 Kč
Cena 1.810 Kč Poštovné zdarma!
Ušetříte
530 Kč (23%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A196801

BIG Bobby AMG GT Bobby červené
Mercedes-Benz AMG GT kombinuje vynikající jízdní vlastnosti s fascinujícím designem sportovního automobilu a nezanechává za sebou nic, co by bylo nežádoucí.

Pro děti má BIG, výrobce známého BIG-Bobby-Car, vyvinul dokonalou reprodukci tohoto speciálního vozidla v malém formátu a v úzké spolupráci s Daimler AG. Nový Bobby AMG GT okouzlí typickými designovými prvky prémiové značky Mercedes-Benz. Stejně jako jeho skvělá předloha, malé sportovní vozidlo nabízí dětem, starším 18 měsíců vysoký jízdní komfort a vynikající vybavení.

Tělo Bobby AMG GT je dokonale přizpůsobeno ergonomii dítěte. Široké přední a zadní blatníky zaručují dobrou podporu na cestě. 4 extrémně široké pneumatiky Continental s profilem zajišťují dobrou přilnavost a tichý chod při jízdě. Vysoce kvalitní pěnové sedátko s omyvatelným textilním krytem je integrováno tak, aby mohli malí jezdci pohodlně a bezpečně sedět i při dlouhých cestách. Ergonomický volant s originálním znakem prémiové značky Mercedes-Benz a mechanickou houkačkou umožňuje přesné ovládání. Díky přímému řízení nápravy má Bobby AMG GT také obzvláště dobrou manovrovatelnost. Vysoce kvalitní průsvitné světlomety a zadní světla uzavírají extravagantní design sportovního vozu pro děti.

Podrobnosti:
  • Dvouplášťový volant v originálním provedení MB s mechanickou houkačkou.
  • 2 ks vysoce kvalitních světlometů a reflektorů.
  • Extra široké pásy
  • Věk: od 18 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby AMG GT Bobby červené
MOC¹ 2.340 Kč
1.810 Kč
Top značky