BIG Bobby Auto, klasické, Racer

BIG Bobby Auto, klasické, Racer


  • BIG Bobby Autíčko, klasické, červené
  • BIG Bobby Car Classic červené včetně ochrany bot
  • BIG Bobby Car Classic Ocean + Polis
  • BIG Bobby Car Classic - Fulda

MOC
1.042 Kč
Cena 956 Kč Poštovné zdarma!
Ušetříte
86 Kč (8%)
Cena včetně DPH:
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A067140

BIG Bobby Auto, klasické, Racer
Bobby Auto, klasické, Racer
Číslo výrobku: 56074

BIG Bobby Autíčko, klasické je nejčastěji kupované odstrkovalo na celém světě.

Doporučený věk: Od 1 roku.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Auto, klasické, Racer
MOC¹ 1.042 Kč
956 Kč
Top značky