BIG Bobby Car Classic Policie

BIG Bobby Car Classic Policie


  • BIG Bobby Car Classic Tropic Flamingo
  • BIG Bobby Car Classic - Fulda
  • BIG Bobby Autíčko, klasické, červené
  • BIG Bobby Car Classic červené včetně ochrany bot

MOC¹
1.222 Kč
Cena
1.106 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A196784

BIG Bobby Car Classic Policie
Malí gangsteři nemají šanci ani v dětských pokojíčcích a ani na dětských hřištích, protože s policejním autem BIG-Bobby-Car-Classic jsou mladí policisté rychle na místě.

Velmi kvalitní tělo dětského vozidla je vyrobeno foukáním tvaru a tím je velmi robustní a odolné. Ergonomický tvar a pohodlná sedačka zajistí bezstarostnou zábavu. Aby tomu tak bylo dloouho, je tu integrovaná prohlubeň na koleno, díky které mohou i starší děti využít odrážedlo. Pro zvýšení pozornosti při hraní má volant zabudované modré světlo se skutečným policejním zvukem.

Díky inspiraci velkými originály je policejní vůz vyzdoben stříbrem s tmavě modrými nálepkami s originálními věrně vypadajícími nápisy ve třech jazycích. To umožňuje, aby policejní auto BIG-Bobby-Car-Classic bylo snadno přeměněno na policejní auto jiné země. Díky dalšímu speciálnímu komponentu s neonovými prvky nabízí další možnosti využití, které jsou inspirovány policií.

Podrobnosti:
  • Ovládací volant s elektronickým zvukem a světelným modulem.
  • Ergonomické sedadlo
  • Vyměnitelné samolepky s mezinárodními označeními
  • Vyrobeno v Německu
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


Naše nejprodávanější

BIG Bobby Car Classic Policie
MOC¹ 1.222 Kč
1.106 Kč
Top značky