BIG Bobby Car Classic Zansibar

BIG Bobby Car Classic Zansibar


  • BIG Bobby Car Classic Tropic Flamingo
  • BIG Bobby Car Classic - Fulda
  • BIG Bobby Car Classic červené včetně ochrany bot
  • BIG Bobby Car Classic Little Star

MOC¹
1.172 Kč
Cena
1.009 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
163 Kč-14%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A161217

BIG Bobby Car Classic Zansibar
S BIG Bobby Car autem Zansibar mohou mít zábavu děti od 12 měsíců. Takhle je výlet na detské hřiště ještě zábavnějsí. Autíčko v tmavé černé barvě, s velmi kvalitními 3D-samolepkami v ušlechtilé stříbrné barvě působí jemně a zároveň divoce. Volant a čtyři pneumatiky jsou světlemodré jako oceán a unáší za dobrodružstvím.

Samozřejmě, že jízdní vlastnosti jsou také v moderním voze, jako je BIG Bobby Car Classic Zanzibar to podstatné. Karoserie je přizpůsobena ergonomii, takže dítě může bezpečně sedět a pohodlně jezdit. Díky rozevřené poloze nohou Boby Car auto přispívá k zdravému vývoji kyčlí.

Díky dizajnu tvarovanému v oblasti kolen mají i větší děti postarané o dlouhou zábavu. Závěsné zařízení na přívěs. Závěsné zařízení na přívěs.

Kdo má rád dobrodružství, bude novým Bobby Car autem Zanzibar nadšený. Jméno Sansibar připomíná vlny a moře, piráty a dobrodružství a je spojeno s jednou z nejoblíbenějších restaurací v dunách Syltu. Charakteristickým znakem jsou dvě překřížené šavle - dnešní znak kultovní restaurace. Výrobce známých a populárních BIG Bobby Cars kombinuje kombinuje novou linii trendového designu s vysokou kvalitou. Ušlechtilou černou barvu kombinuje s jasně modrou čím se tento výrobek stává neodolatelným jak doma v záhradě, tak na hotelu na dovolené. A samozřejmě v teto konkrétni línii nesmí BIG-Bobby Car chybět.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800056093
• ušlechtilý divoký dizajn
• Vysoká kvalita
• Bezpečnostní, tvarované prostory pro kolená
• Rozměry: 58 x 30 x 38 cm
• Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


Naše nejprodávanější

BIG Bobby Car Classic Zansibar
MOC¹ 1.172 Kč
1.009 Kč
Top značky