BIG Bobby Car - Moje SPZ

BIG Bobby Car - Moje SPZ

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 10 kusy k dispozici!
221 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A161193

BIG Bobby Car - Moje SPZ
SPZ nemůže chybět na žádném vozidle. Hrdí majitelé od 12 měsíců a jejich rodiče mohou navrhnout svou vlastní poznávací značku.

V sete je plastová deska s průhledným ochranným krytem který se snadno připevní na přední nebo zadní tažné zařízení všech BIG-Bobby-modelů CLASSIC + NEW. Kromě toho jsou tam různá písmena, čísla a legrační symboly. NĚMECKÁ VERZE ! Fantazii se již nekladou žádné meze.

Další možností se dají najít na internetu. Tady jsou velké možnosti výběru. Snadno srozumitelný popis kroků.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800056486
• Obsah dodávky: 1 SPZ s víkem, 3 sady nálepek, 1 BIG-BOBBY-CAR-licence, 1 podrobný návod online konfigurátor
• Rozměry: 10 x 3 x 7,5 cm
• Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Car - Moje SPZ
221 Kč