BIG Bobby Car - Moje SPZ

BIG Bobby Car - Moje SPZ


MOC¹
190 Kč
Cena
157 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
33 Kč-17%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A161193

BIG Bobby Car - Moje SPZ
SPZ nemůže chybět na žádném vozidle. Hrdí majitelé od 12 měsíců a jejich rodiče mohou navrhnout svou vlastní poznávací značku.

V sete je plastová deska s průhledným ochranným krytem který se snadno připevní na přední nebo zadní tažné zařízení všech BIG-Bobby-modelů CLASSIC + NEW. Kromě toho jsou tam různá písmena, čísla a legrační symboly. NĚMECKÁ VERZE ! Fantazii se již nekladou žádné meze.

Další možností se dají najít na internetu. Tady jsou velké možnosti výběru. Snadno srozumitelný popis kroků.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800056486
• Obsah dodávky: 1 SPZ s víkem, 3 sady nálepek, 1 BIG-BOBBY-CAR-licence, 1 podrobný návod online konfigurátor
• Rozměry: 10 x 3 x 7,5 cm
• Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - BIG Bobby Car - Moje SPZ
Průměrné hodnocení výrobku: 1 hodnocení
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

BIG Bobby Car - Moje SPZ
MOC¹ 190 Kč
157 Kč
Top značky