BIG Bobby Car tichá kolečka

BIG Bobby Car tichá kolečka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 508 Kč
458 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 50 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A006492

BIG Bobby Car tichá kolečka
Bobby Car tichá kolečka
Číslo výrobku:800001260

Děti milují zvuky motorky, které vydávají kolečka BIG BOBBY CAR. Ovšem rodiče mají rádi klid. Proto nabízíme kolečka, která jsou speciálně pogumovaná. Použitelná do zahrady i pokojíčku.

Kolečka se dají jednoduše s pomocí nářadí připevnit na všechny BIG BOBBY Auta. V balení je upevňovací klips a návod na upevnění.

• Doporučený věk dítěte: Od 1 roku
Rozměr: 15 x 15 x 4 cm

Příslušenství

Cena
658 Kč
Cena
541 Kč
Cena
510 Kč
Cena
313 Kč
Cena
937 Kč
Cena
211 Kč
Cena
88 Kč
Cena
351 Kč
Cena
564 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Car tichá kolečka
MOC¹ 508 Kč
458 Kč