BIG Bobby Car VOLANT  Multi-Sound-Wheel 56459

BIG Bobby Car VOLANT Multi-Sound-Wheel 56459

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
475 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A057133

BIG Bobby Car VOLANT Multi-Sound-Wheel 56459
VOLANT
Číslo výrobku: 800056459

Pokud pořídíte svému dítěti tento mimořádný volant BIG MULTI SOUND WHEEL, dopřejete mu exkluzivní zážitek z jízdy na jakémkoliv autě BIG BOBBY CAR. Volant se vzhledově podobá závodnímu volantu vozů formule 1. Lze snadno připevnit pomocí šroubů na všechna velká auta Bobby a je vhodný pro děti od 1 roku. Po stisknutí tlačítka, které byly navrženy zejména pro malé prsty, budou tito malí řidiči jásat a radovat se s každým stisknutím. Chápeme, že rodičům poleze za chvíli volant na nervy, ale co byste neudělali pro své ratolesti. Tlačítkem On / Off se spouští aktivace ostatních tlačítek. Potom už může dítě řádit jak opravdový závodník formule 1 a ještě u toho poslouchat rádio.

• Věk: od 1 roku
• Rozměr: 21 x 13,5 x 21 cm

POZOR! Nevhodné pro děti mladších 12 měsíců.

Příslušenství

Cena
227 Kč
Cena
215 Kč
Cena
203 Kč
Cena
130 Kč
Cena
88 Kč
Cena
534 Kč
Cena
376 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - BIG Bobby Car VOLANT Multi-Sound-Wheel 56459
Průměrné hodnocení výrobku: 2 hodnocení
 
2
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze
BIG Bobby Car VOLANT Multi-Sound-Wheel 56459
475 Kč