BIG Bobby Car - zvukový klakson

BIG Bobby Car - zvukový klakson

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
MOC¹ 292 Kč
262 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 30 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A128356

BIG Bobby Car - zvukový klakson
BIG Bobby Car - zvukový klakson je perfektní doplněk pro všechny BIG - volandy se vsazeným dílem. Tento klakson lze jednoduše umístit a díky zmáčknutí se ozve zvuk klaksonu a rozsvítí se LED světélko. Kryt tohoto klaksonu je vyroben z umělé hmoty a je voděodolný. K ochraně klaksonu po hraní je důležité vše otřít do sucha.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800056484
• Baterie 2 x LR44, jsou součástí balení.
• Věkové doporučení: Od 1 roku

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Car - zvukový klakson
MOC¹ 292 Kč
262 Kč