BIG Bobby Odrážedlo  Quad Racing 56410
MOC¹
1.700 Kč
Cena
1.670 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A048265

EAN: 4004943564106

BIG Bobby Odrážedlo Quad Racing 56410
BIG-BOBBY-QUAD"Racing"
Číslo výrobku: 800056410

Odrážedlo QUAD v krásné černé lesklé barvě v kombinaci se svěží zelenou. Nejoblíbenější QUAD malých i velkých dětí. Vozítko je vhodné pro děti od tří let. Jde o velmi pohodlné, robustní QUAD, které učí děti dalším dovednostem a přináší dětem jiné radostné zážitky než odrážedlo kolo.Vozítko má 4 extra široká a velká kola s profilem Offroad a povrchem z měkkého plastu, který zajišťuje pohodlnou jízdu a tichý svištivý zvuk, jako u opravdových pneumatik. Malí i velcí řidiči jsou po celou dobu cestu v pohodlí a bezpečí díky bezpečným řídítkům s houkačkou, hluboko položenému těžišti, které zajišťuje stabilitu, a ergonomickému tvaru s místem pro položení nohou. Autíčko má také tajnou přihrádku pro male poklady nebo gumové medvídky, současně slouží tato přihrádka pro instalaci dalšího příslušenství.

Rozměr: 68 x 37 x 46 cm

POZOR! Nedoporučujeme dětem mladších 3 let!

Příslušenství

Cena
509 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - BIG Bobby Odrážedlo Quad Racing 56410
Průměrné hodnocení výrobku:
1 hodnocení
 
0
 
0
 
1
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

BIG Bobby Odrážedlo Quad Racing 56410
MOC¹ 1.700 Kč
1.670 Kč