BIG Bobby Trolley odrážedlo mramor

BIG Bobby Trolley odrážedlo mramor


 • BIG Bobby Trolley odrážedlo červené
 • Big Bobby Trolley odrážedlo modré
 • Big Bobby Trolley odrážedlo pink

Cena 902 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A240215

BIG Bobby Trolley odrážedlo mramor
Kufřík BIG-Bobby-Trolley Marble se stane středem pozornosti:
Díky svému jedinečnému designu a nálepkám v komickém stylu se malí turisté na letišti v žádném případě neztratí. Díky unikátní výrobní technologii je každý kus jedinečný. Pokud chcete něco zvláštního, tento BIG Bobby Trolley Marble je to pravé.

K tomu je to zábavné odrážedlo a kufr v jednom. Uvnitř roztomilých vozíku ve tvaru pejska je dostatek místa - až 15 litrů prostoru pro uložení všech cestovních potřeb. Vedle prvků, které spojují přední a zadní část, je BIG- Bobby vybaven tajným klíčem; dítě otočí nosem a kufr se zavře nebo otevře. Uvnitř jsou dvě tajné kapsy ukryté v uších robustního vozíku a mohou zde být uloženy malé poklady. Díky své nízké hmotnosti a stabilnímu nastavitelnému pásu je možno jej bez problému přenášet a tahnout.

Vrcholem pro každého majitele je multifunkční využití. Je mnoho způsobů, jak si s BIG- Bobby hrát. Roztomilý pejsek od firmy BIG, výrobce BIG- Bobby-Car, je vybaven zatahovací rukojetí v pohodlné sedačce se čtyřmi širokými plastovými koly. Pokud by čekaná na zastávce trvalo příliš dlouho, mohou děti pohodlně jet na robustním odrážedle. Pokud by si potřebovali odpočinout, je možné jej i táhnout. Děti se mohou klidně držet uší, která drží jako úchytky. Široká kolečka zajišťují bezpečnost při jízdě i při stání.

Dětský kufr splňuje požadavky na příruční zavazadlo a je nejoblíbenějším společníkem při letu letadlem. Lze jej snadno a hygienicky vyčistit.

Podrobnosti:
 • Robustní, nastavitelný pás pro přenášení nebo táhnutí.
 • Široká kolečka zajišťují bezpečné stání.
 • Zatahovací rukojeti
 • Ouška slouží pro bezpečné držení se
 • Dvě tajné přirádky v uších
 • Odpovídá obvyklým požadavkům na příruční zavazadla
 • Velikost: 50,5 x 23 x 34,5 cm
 • 15 litrů
 • Věk: od 3 let
Upozornění Nevhodné pro děti do tří let.
Upozorňujeme, že popruh není součástí hračky a měl by být používán pouze dospělými z důvodů bezpečnosti dětí.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Bobby Trolley odrážedlo mramor
902 Kč
Top značky