Ke Dni otců
Ke Dni otců
Sleva 250 Kč
TATI1220
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BIG JOHN-XL Traktor se lžící

BIG JOHN-XL Traktor se lžící

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 10 kusy k dispozici!

MOC¹ 3.688 Kč
3.264 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 424 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A050241

BIG JOHN-XL Traktor se lžící
BIG-JOHN-XL Traktor se lžící
Číslo výrobku: 800056546

Vyrobeno pro fanoušky traktorů!
S tímto traktorem od firmy BIG je legrace!

Robustní traktor nabízí spoustu možností hraní. Kryt motoru lze otevřít a tak malý řidič může zkontrolovat, zda je vše v pořádku.

Detailně zpracovaný šlapací traktor s velkým množstvím funkčních prvků. Nastavitelné sedadlo(3 polohy). Snadno ovladatelná lžíce, řetězový pohon, pogumovaná kola pro tišší jízdu a lepší přilnavost. Kvalitní řízení s hladkým chodem.
Ovládání traktoru je pro děti velice snadné.

• Rozměr: 124 x 46 x 60 cm
• Nosnost: ca. 50 kg
•Pozor! Nevhodné pro děti mladších 3 let!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG JOHN-XL Traktor se lžící
MOC¹ 3.688 Kč
3.264 Kč