BIG JOHN-XL Traktor se lžící

BIG JOHN-XL Traktor se lžící


4.299 Kč
Cena
3.299 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.000 Kč-23%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovních dnů

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A050241

BIG JOHN-XL Traktor se lžící
BIG-JOHN-XL Traktor se lžící
Číslo výrobku: 800056546

Vyrobeno pro fanoušky traktorů!
S tímto traktorem od firmy BIG je legrace!

Robustní traktor nabízí spoustu možností hraní. Kryt motoru lze otevřít a tak malý řidič může zkontrolovat, zda je vše v pořádku.

Detailně zpracovaný šlapací traktor s velkým množstvím funkčních prvků. Nastavitelné sedadlo(3 polohy). Snadno ovladatelná lžíce, řetězový pohon, pogumovaná kola pro tišší jízdu a lepší přilnavost. Kvalitní řízení s hladkým chodem.
Ovládání traktoru je pro děti velice snadné.

• Rozměr: 124 x 46 x 60 cm
• Nosnost: ca. 50 kg
•Pozor! Nevhodné pro děti mladších 3 let!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


Naše nejprodávanější

BIG JOHN-XL Traktor se lžící
4.299 Kč
3.299 Kč
Top značky