BIG LED - Svítilna pro Bobby Auta, klasik a pro Nová  Bobby Auta

BIG LED - Svítilna pro Bobby Auta, klasik a pro Nová Bobby Auta


Cena
268 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A024504

EAN: 4004943564687

BIG LED - Svítilna pro Bobby Auta, klasik a pro Nová Bobby Auta
LED - Svítilna
Číslo výrobku: 56468

Úsporná svítilna BIG-LED-LIGHT má díky moderní technologii LED diod vysokou svítivost, aniž by přitom poškodila citlivou dětskou sítnici. S klaksonem a automatickým vypnutím po 10 minutách. Obsahuje baterie jen pro testovací spuštění (2x 1,5V LR44/AG13). Nový světelný modul má moderní LED technologie s vysokým jasem a nízkou spotřebu energie. Ve vývoji světelného modulu byla zvláštní pozornost věnována ochraně dětských očí. Svítilna odpovídá laserové třídě ochrany 1, a proto je vhodná i pro děti mladší 36 měsíců. Každé světlo modul má automatické vypnutí po 10 minutách. Svítilna je chráněna proti stříkající vodě a je vhodná pro BIG-BOBBY-CAR-CLASSIC a BIG-NEW-BOBBY-CAR. Baterie 2 x LR44 jsou součástí balení.

• Doporučený věk: Od 1 roku
• Rozměr: 8 x 13 x 3 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


Naše nejprodávanější

BIG LED - Svítilna pro Bobby Auta, klasik a pro Nová Bobby Auta
268 Kč