BIG LINDE Vysokozdvižný vozík

BIG LINDE Vysokozdvižný vozík

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

5.989 Kč
4.846 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.143 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A050248

BIG LINDE Vysokozdvižný vozík
BIG LINDE Vysokozdvižný vozík
Číslo výrobku: 800056580

Big, Šlapací vysokozdvižný vozík Linde. Originální design Linde 394. Tento robustní vysokozdvižný vozík nabízí nepřeberné možnosti hraní. Vidle lze naklápět dopředu a dozadu a posouvat nahoru a dolů (nosnost 3 kg). Vozík je dodáván s jednou paletou, další je možné dokoupit. Sedačka se nastaví podle velikosti dítěte.

Vysokozdvižný dětský Pro malé skladníky a manipulační pomocníky. Možnost mechanického zvedání a náklonu lyžin vozíku. Šlapací mechanismus lze plynule regulovat a tím i zajistit pohodlného šlapání. Posuvné sedadlo a funkční volant s klaksonem je ve standardní výbavě.

• Doporučený věk: Od 3 let
• Rozměr: 130 x 56 x 105 cm
• Nosnost: 50 kg
• Nosnost nákladu 3 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG LINDE Vysokozdvižný vozík
5.989 Kč
4.846 Kč