BIG New Bobby Car Fulda černé
BIG New Bobby Car Fulda černé
MOC¹ 1.638 Kč
1.392 Kč
Všechny ceny vč. DPH

BIG New Bobby Car Fulda černé


  • BIG New Bobby Car - Rockstar Girl růžové
  • BIG New Bobby Car RB3
  • BIG New Bobby Car Panther
  • BIG New Bobby Car červené

MOC¹
1.638 Kč
Cena
1.392 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
246 Kč-15%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A196787

BIG New Bobby Car Fulda černé
BIG New Bobby Car se sportovními Fulda Sport Control prémiovými pneumatikami

V žádném pokojíčku nesmí chybět oblíbené BIG-Bobby-Car. Rychlé odrážedlo patří k oblíbeným hračkám a zajistí, že se děti rády a často pohybují. Dosud bylo prodáno přes 19 milionů exemplářů BIG Bobby Car.

Díky Fuldy New Bobby Car vystartují malí světoběžníci naplno. Dětské odrážedlo přesvědčí svým mnohostranným a velmi kvalitním vybavením. Robustní karosérie zajistí dobré držení pomocí hluboko položeného těžiště a ergonomických podložek na nohy. A to i při rychlé jízdě. Sériově integrované řízení nápravy umožňuje malý otočit i na malém prostoru.

Děti budou uchváceny nejen vybavením Fulda New Bobby Car. Odrážedlo přesvědčí také díky výjimečnému designu v černo-červené a nezaměnitelnými nálepkami Fulda i volantem Racing. Zejména pneumatiky definují toto kvalitní odrážedlo: Neboť Fulda-New-Bobby-Car je vybaveno pneumatikami Ultra-High-Performance SportControl a speciálními zářivě červenými disky. To vypadá nejen sportovně, ale postará se i o skvělé jízdní vlastnosti. Extra široké pneumatiky dobře sednou na cestě a díky speciální gumové směsi jsou velmi tiché. K ochraně nábytku je nové odrážedlo vepředu vybaveno měkkým, odnímatelným nárazníkem.

Jako všechna autíčka BIG-New-Bobby-Car má i Fulda-New-Bobby-Car dvě taná zařízení a tajnou schránku na gumové medvídky. Tajná přihrádka slouží současně jako základna pro nasazení modulů příslušenství BIG.

Podrobnosti:
  • nosnost 50 kg
  • Dobře uchopitelný volant, tajná přihrádka a ochrana proti poškrábání
  • Široké tiché pneumatiky s profilem
  • Věk: od 12 měsíců

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


Naše nejprodávanější

BIG New Bobby Car Fulda černé
MOC¹ 1.638 Kč
1.392 Kč
Top značky