BIG New Bobby Car - Rockstar Girl růžové

BIG New Bobby Car - Rockstar Girl růžové


  • BIG New Bobby Car Fulda černé
  • BIG New Bobby Car Panther
  • BIG New Bobby Car Royalblue
  • BIG New Bobby Car RB3

MOC¹
1.320 Kč
Cena
1.029 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
291 Kč-22%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A196791

BIG New Bobby Car - Rockstar Girl růžové
Třpytky a glamour patří do života budoucí hvězdy showbusinessu.

To se týká samozřejmě i auta dítěte. Díky BIG-New-Bobby-Car Rockstar Girl jsou nejlépe vybaveny dívky od 12 měsíců. Velmi kvalitní auto v třpytivém vzhledu učaruje hned na první pohled. Křiklavá růžová se spojuje s jemně růžovou a stříbřitě šedou.

Perfektní ergonomie a karoserie přizpůsobená dětským potřebám zajistí vysoké pohodlí jízdy. Extra široká tichá kolečka s disky pro dobrou jízdu na ulici a tichý chod. V ergonomických řidítkách je integrován mechanický klakson. Pod tachometrem je tajná přihrádka na malé poklady. Dvě tažná zařízení vepředu a vzadu umožňují rozšíření o přívěs nebo tlačnou tyč. Pro delší potěšení z jízdy má BIG-New-Bobby-Car Rockstar Girl prohlubeň na kolena, aby budoucí hvězdy mohly svým vozítkem jezdit co nedéle.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 57 x 30 x 39 cm
  • Nosnost: 50 kg
  • Integrovaná tajná přihrádka
  • Ergonomické sedátko s hluboko položeným těžištěm
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


Naše nejprodávanější

BIG New Bobby Car - Rockstar Girl růžové
MOC¹ 1.320 Kč
1.029 Kč
Top značky