BIG Nový Bobby Auto přívěs, červený

BIG Nový Bobby Auto přívěs, červený

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • BIG New Bobby Car červené

MOC¹ 788 Kč
640 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 148 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A050754

BIG Nový Bobby Auto přívěs, červený
Nový Bobby Auto přívěs, červený
Číslo výrobku: 800056280

Vozík se dá připevnit ke všem autíčkům BIG-BOBBY-CAR (NEW+CLASSIC). S extra širokými pneumatikami "Whisper" pro vynikající přilnavost a nízkou hlučnost jízdy potěší všechny příznivce, rodiče i děti. Dovnitř robustního přívěsu se vejdou všechny důležité věci, které mladý řidič potřebuje. Různé barvy.

• Doporučený věk: Od 1 roku
• Rozměr: 49 x 29 x 21 cm
• Nosnost: 25 kg
• Nevhodné pro přepravu osob

Příslušenství

Cena
1.355 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Nový Bobby Auto přívěs, červený
MOC¹ 788 Kč
640 Kč
Top značky