BIG pískoviště Vario + kryt

BIG pískoviště Vario + kryt

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.772 Kč
1.349 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 423 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A161207

BIG pískoviště Vario + kryt
V několika jednoduchých krocích může být BIG-Vario pískoviště v zahradě sestavené, přičemž nabízí spoustu místa pro děti starší jednoho roku.

Pískoviště značky BIG má zajímavý tvar, který bude poskytovat spoustu zábavy. Pískoviště má pohodlné postranní lišty k sezení, výška je cca. 18 cm, a má zaoblené hrany.

Počasí odolný a UV stabilizovaný plast zaručuje dlouhou životnost a umožňuje snadné a hygienické čištění. Skvěle se hodí do každé záhrady.

Proti znečištění zvířaty, nebo proti dešti chráni pískovište krycí plachta z Nylonu. Má gumu pro snadné upevnění na pískoviště.

Snadná montáž a demontáž. Jednotlivé moduly se mohou skládat do sebe, a proto nevyžadují mnoho úložného prostoru.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800056722
• Pískovište v modulovém provedení s velkou hrací plochou. Kryt
• Snadná montáž a demontáž
• pohodlné sezení (dx š): 16,5 x 33 cm
• Rozměry: 112 x 112 x 18 cm
• Věk: od 1 roku

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG pískoviště Vario + kryt
MOC¹ 1.772 Kč
1.349 Kč