BIG Play BIG Bloxx Hello Kitty - Cafe

BIG Play BIG Bloxx Hello Kitty - Cafe


Cena
545 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A289562

EAN: 4004943571494

BIG Play BIG Bloxx Hello Kitty - Cafe
Tento text je přeložen automaticky.
Celý svět je do ní blázen a také v této zemi má pravděpodobně nejslavnější Japonka kultovní status:

Hello Kitty, komická kočka, zahájila svou kariéru v roce 1974 jako motiv na kabelce. Kultovou postavu s nespočetnými malými fanoušky nyní najdete také v hravé produktové řadě BIG - Bloxx.

Herní set BIG - Bloxx Hello Kitty Café se skládá ze 45 dílků, z toho dvou herních kousků Hello Kitty, jeden s růžová a jedna s tyrkysovým oblečením. Roztomilá kavárna může být postavena z herních kousků a láskyplně zdobena. Zahrnuty jsou také kávové konvice a šálky, stejně jako stoly a židle, takže mnoho hostů může jíst dort v Hello Kitty.

Kavárna Hello Kitty nabízí dětem ve věku od 18 měsíců do 5 let spoustu zábavy a her . Pěkné kousky v bonbónu a oblíbené téma Hello Kitty zajišťují vysokou herní hodnotu.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška) ): 8,5 x 28 x 22 cm
  • vč. 2 díl Hello Kitty
  • Části: 45
  • Kompatibilní se známými kousky
  • Věk: od 18 měsíců do 5 let

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


Naše nejprodávanější

BIG Play BIG Bloxx Hello Kitty - Cafe
545 Kč