Na autosedačky a kočárky
Na autosedačky a kočárky
10% sleva
3KSW7842
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BIG PlayBIG Bloxx Wickie Svenova pevnost

BIG PlayBIG Bloxx Wickie Svenova pevnost

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

490 Kč
366 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 124 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A097821

BIG PlayBIG Bloxx Wickie Svenova pevnost
Bloxx Wickie Svenova pevnost
Číslo výrobku: 800057066

Strašlivý Sven je nepřítel odvážného Vikinga. Ve své pevnosti vymýšlí nové plány, jak přepadnout Halvara a jeho vesnici a ukrást jeho poklad. Ten pak schová ve své velké truhle. Aby ho Vikingové znovu nezískali, je jeho pevnost dobře chráněna. Navíc má Sven dobrý výhled ze své věže a přehled o okolí.

Sada je tvořena 39 díly včetně figurky Svena. V sadě jsou kromě mnohých dílů obsaženy také velká hrací deska, věž, pirátská vlajka a truhla na poklady. Pevnost se dá různě sestavit, takže se fantazii meze nekladou.

Sada je zabalena ve velkém herním boxu s víkem. Díly se tady dají po skončení hry schovávat a vzít na cesty.

Určeno pro děti od 18 měsíců do 5 let a kompatibilní s díly Duplo. Navíc je možná kombinace s výrobky PlayBIG Bloxx Wickie a dráhami BIG-Waterplay Wickie. Vzhledem k velmi kvalitní umělé hmotě, která se vyrábí v Evropě, se dá PlayBIG Bloxx snadno čistit.

Podrobnosti:
• Věkové doporučení: Od 1,5 do 5 let.
• Rozměry: 25,5 x 16 x 32 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG PlayBIG Bloxx Wickie Svenova pevnost
490 Kč
366 Kč