BIG Power Nakladač

BIG Power Nakladač

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
559 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A022120

BIG Power Nakladač
Power Nakladač
Číslo výrobku: 800056835

Další silný stroj pro malé stavitele od dvou let. Nový silný a robustní nakladač má velkou bagrovou lžící o objemu 0,5 litru. S novým nakladačem od BIG má malý stavební mistr všechno raz dva vybagrováno. Vzhled nového nakladače je zpracován podle nejmodernějších skutečných stavebních strojů. Ergonomie všech nových modelů Åsilných stavebních strojůÈ od BIG je zpracovaná ve spolupráci s odborníky na vývoj malých dětí. Všechny silné stroje jsou vyrobeny tak, aby s nimi mohly děti lehce jezdit, transportovat náklady nebo bagrovat. Další výhodou těchto hraček je odolnost lehkých pogumovaných pneumatik, kterými jsou vybavené sériově všechny modely silných stavebních strojů.
BIG- Nakladač je vhodný pro děti od 2 let
• Rozměr: 67 x 20 x 25 cm

Příslušenství

Cena
558 Kč
Cena
508 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Power Nakladač
559 Kč