BIG Power Worker helma žlutá

BIG Power Worker helma žlutá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
MOC¹ 199 Kč
194 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A196842

BIG Power Worker helma žlutá
Stejně jako ti velcí, i malí dělníci by rádi dobře vypadali. Zvláště důležitá je tu správná helma pro hry na stavbu. To je důvod, proč BIG, výrobce populárního BIG-Bobby-Car, je perfektní helmou pro děti od 2 let.

Přilba BIG Power Worker vypadá jako skvělý model, ale je samozřejmě mnohem jednodušší a ergonomicky přizpůsobená potřebám malého majitele. Může být individuálně přizpůsobena velikosti hlavy, netlačí a nezkazí žádné dobrodružství. Materiál z plastu, který je odolný vůči UV záření a šetrný k životnímu prostředí.

Podrobnosti:
  • Nastavitelný vnitřní popruh
  • Baleno v hnědé krabičce
  • Vyrobeno v Německu
  • Věk: od 2 let.
Upozornění Tento produkt neposkytuje žádnou ochranu.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Power Worker helma žlutá
MOC¹ 199 Kč
194 Kč