BIG Power Worker Tipper
Varianta:
 • BIG Power Worker Tipper
 • Kolový nakladač BIG Power Worker
 • BIG Power Worker Rypadlo
 • BIG Power Worker Forklift
 • BIG Power Worker Popelářský vůz

Cena
515 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A280706

EAN: 4004943558310

BIG Power Worker Tipper
Tento text je přeložen automaticky.
Ať už písek, stavební kameny nebo jiné stavební materiály - pomocí sklápěče BIG - Power - Worker můžete přepravovat jakékoli množství. Velká ložná plocha robustního vozidla na staveništi pojme až jeden litr. Sklápěč není v žádném případě nižší než jeho původní protějšky z hlediska designu výkonu. Krásný slunný žlutý, šedý a zářivě oranžový akcent dělá z korby BIG - Power - Worker poutač na každém malém staveništi.

Design Sklopný korálek BIG - Power - Worker je speciálně navržen tak, aby vyhovoval ergonomii ruce malých dětí, aby mohly snadno tlačit vozidlo, přepravovat jej nebo vyprázdnit ložnou plochu. Pneumatiky jsou vyrobeny z měkkého materiálu odolného proti oděru, který je šetrný k podlahové krytině. Sklápěč BIG - Power - Worker lze po použití čistit pískem hygienicky a snadno pod tekoucí vodou. Poté nic nebrání v transportu stavebních bloků v dětském pokoji. Hračka je již vhodná pro děti od dvou let. Od výrobce BIG -Bobby-Car - - BIG Buffalo silný!

Detaily produktu:
 • Rozměry (délka x šířka x výška): 39,5 x 20,5 x 28,5 cm
 • Pohyblivé sklápěcí těleso s otočnou nakládací klapkou
 • Kapacita korby: cca. 1 litr
 • Pneumatiky vyrobené z měkkého materiálu odolného proti oděru, který je šetrný k podlahové krytině
 • Hygienické čištění pod tekoucí vodou
 • Věk: od 2 do 5 roky
Pozor
Nevhodné pro děti do 2 let. Používejte pouze pod dohledem dospělých.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


Naše nejprodávanější

BIG Power Worker Tipper
515 Kč