Big Power Worker Zmrzlinářské auto

Big Power Worker Zmrzlinářské auto

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 2 kusy k dispozici!
 • BIG terénní auto s přívěsem Power Worker s koněm a překážkami 55793
 • BIG Power-Worker Mini Transporter + Bager
 • BIG Power Stavební stroj nakladač
 • BIG Power Worker Mini Bagr

244 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A232897

Big Power Worker Zmrzlinářské auto
Zmrzlinářské auto Power Worker je krásná hračka pro děti od 2 let, které milují zmrzlinu.

Autíčko se zmrzlinou je vyrobeno z kvalitního plastu a jeho hladké manévrování zajišťují spolehlivá gumové kolečka, díky čemuž si s ním může dítě hrát v interiéru i exteriéru. Zatímco zmrzlinové kornouty může být prakticky uložit na horní část vozíku, zmrzlinové kleštičky zasadíte do otvoru za kabinou. Autíčko se zmrzlinou na střeše je vyhotoveno v pěkné bílo-růžové barevné kombinaci a na boku má otevírací dvířka, jako skutečné zmrzlinářské autíčko. Se zmrzlinou lžičkou lze vytvářet nejúžasnější zmrzlinové kreace písku. Pokud by koule z písku nebylo možné vytvořit, jsou v sadě k dispozici dvě formičky na zmrzlinové koule. Po skončení prodeje na ulici lze vafle a zmrzlinové lžičky rychle uložit zpět na střechu. Tak se ti nic neztratí.

Design je přizpůsoben malým dětským rukám, aby ho mohly snadno ovládat. Skvělé jsou odolné pneumatiky z měkkého materiálu, se kerými jsou sériově vybaveny všechny výrobky BIG-Power-Worker. Snadno se čistí, nezanechávají žádné pruhy a jsou vhodné pro každý dětský pokojíček i na ven.

Stabilní konstrukce a lehké ovládání se postarají o dobrou zábavu. BIG-Power-Worker Mini jsou díky své velikosti ideálním společníkem na cesty. Vejdou se do každé tašky a rázem promění stoly, lavice a židle v napínavé prostředí.

Jsou vyrobeny z kvalitních umělých materiálů v moderní dílně v Německu.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 16 x 10 x 16,5 cm
 • Výsuvná markýza
 • včetně 2 zmrzlinových vaflí, 1 lžičky na zmrzlinu a 2 formiček
 • Pneumatiky z měkkého materiálu
 • Věk: od 2 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


Big Power Worker Zmrzlinářské auto
244 Kč