BIG SLK-Bobby-Benz III s pogumovanými kolečky

BIG SLK-Bobby-Benz III s pogumovanými kolečky


MOC¹
1.602 Kč
Cena
1.444 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
158 Kč-10%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A010432

BIG SLK-Bobby-Benz III s pogumovanými kolečky
SLK-Bobby-Benz III
Číslo výrobku: 800056342

Limitovaná série dětských odrážedel ve spolupráci s firmou DAIMLER AG. 3 D efekt. Luxusní odrážedlo je v barvě jemné šedé metalízy a působí velmi elegantně. Společně s vysoce kvalitními samolepky a typických desénových prvků prémiové značky představuje vysokou kvalitu Sportovní funkční volant s klaksonem, rychloměrem, otáčkoměrem jsou ve standardní výbavě. Elektronová kola s imitací skutečných pneumatik CONTINENTAL..

Doporučujeme dětem od 1,5 roku. Sportovní, s opravdovými pneumatikami.

• Doporučený věk dítěte: Od 1 roku
Rozměr: 70 x 31 x 43 cm
• Nosnost: 50 kg

Příslušenství

Cena
534 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


Naše nejprodávanější

BIG SLK-Bobby-Benz III s pogumovanými kolečky
MOC¹ 1.602 Kč
1.444 Kč
Top značky