✯ Vánoční nákupy -10% ✯
✯ Vánoční nákupy -10% ✯
Kód kupónu
TAJN8927
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BIG SLK-Bobby-Benz III s pugumoanými kolečky

BIG SLK-Bobby-Benz III s pugumoanými kolečky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.602 Kč
1.574 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A010432

BIG SLK-Bobby-Benz III s pugumoanými kolečky
SLK-Bobby-Benz III
Číslo výrobku: 800056342

Limitovaná série dětských odrážedel ve spolupráci s firmou DAIMLER AG. 3 D efekt. Luxusní odrážedlo je v barvě jemné šedé metalízy a působí velmi elegantně. Společně s vysoce kvalitními samolepky a typických desénových prvků prémiové značky představuje vysokou kvalitu Sportovní funkční volant s klaksonem, rychloměrem, otáčkoměrem jsou ve standardní výbavě. Elektronová kola s imitací skutečných pneumatik CONTINENTAL..

Doporučujeme dětem od 1,5 roku. Sportovní, s opravdovými pneumatikami.

• Doporučený věk dítěte: Od 1 roku
Rozměr: 70 x 31 x 43 cm
• Nosnost: 50 kg

Příslušenství

Cena
88 Kč
Cena
534 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG SLK-Bobby-Benz III s pugumoanými kolečky
MOC¹ 1.602 Kč
1.574 Kč