BIG WATERPLAY  - Sada člunů

BIG WATERPLAY - Sada člunů

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

251 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A104754

BIG WATERPLAY - Sada člunů
WATERPLAY - Sada člunů
Číslo výrobku: 800055106

Na lodi se všichni zdraví "Ahoj" - a to si můžeš vyzkoušet i s touto sadou BIG - sadou člunů. Kapitán Waterplay jede na své loďce "Cindy", nechává se doprovodit svým kamarádem, policistou, který řídí druhý člun. Atraktivní čluny s figurkou jsou vhodné pro děti od 3 let. Jsou ideálním doplňkem pro všechny BIG vodní dráhy. Díky zpracování je hraní se čluny a figurkami i ve vaně velice zábavné. Vem si s sebou figurky i na písek.

Podrobnosti:
Rozměry: 15,5 x 8 x 9 cm
• Věkové doporučení: Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG WATERPLAY - Sada člunů
251 Kč