BIG Waterplay  - Sansibar

BIG Waterplay - Sansibar


MOC¹
1.226 Kč
Cena
1.068 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
158 Kč (13%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A161222

BIG Waterplay - Sansibar
Pomocí ruční vodní turbíny se dá vytvořit silné proudění.

Výborně vyrobená těsnění jsou snadno upevněna bez použití lepidla. Kanály jsou uzavřeny tak, že nepropustí vodu. Na dvou obsažených stavebních deskách se dají vystavět všechny herní kulisy. Kanály jsou uzavřeny tak, že nepropustí vodu. Sada se dá snadno rozšířit jinými vodními dráhami BIG-Waterplay nebo skvělými sadami PlayBIG Bloxx Wickie V sadě je člun a 3 figurky. Pomocí ruční vodní turbíny lze vytvořit silné proudění. Tak mohou lodě jezdit všemi směry.

Po hraní lze kufřík opět sklopit a vše snadno a rychle uložit. Vodní dráha se dá snadno smontovat pomocí klipů a těsnění. Všechny doplňky tu najdou dostatek místa. Skvělé balení na cesty.

Kdo má rád dobrodružství, bude světem BIG nadšený. Jméno Sansibar připomíná vlny a moře, piráty a dobrodružství a je spojeno s jednou z nejoblíbenějších restaurací v dunách Syltu. Charakteristickým znakem jsou dvě překřížené šavle - dnešní znak kultovní restaurace. Výrobce známých a populárních BIG Bobby Cars kombinuje novou linii trendového designu s vysokou kvalitou.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 800055135
• Součástí balení je člun a 3 figurky
• Ruční klička k zaklapnutí
• Sada se dá snadno rozšířit jinými vodními dráhami BIG-Waterplay nebo skvělými sadami PlayBIG Bloxx
• Rozměry: 115 x 50 x 8 cm
• Věk: od 3 let.
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Waterplay - Sansibar
MOC¹ 1.226 Kč
1.068 Kč
Top značky