BIG Waterplay Wickie -  "Dračí loď Sven"

BIG Waterplay Wickie - "Dračí loď Sven"


Cena 304 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A101561

BIG Waterplay Wickie - "Dračí loď Sven"
Waterplay Wickie - "Dračí loď Sven"
Číslo výrobku: 800055129

Buďte na pozoru před strašlivým Svenem. Rychle je na cestě díky své dračí lodi a pokouší se přepadnout Wikingy, aby jim ukradl poklad.

Dračí loď Sven je napodobeninou lodi z TV série Wickie. Zaujme skvělým vzhledem a je vhodná pro děti od 3 let. Díky své velikosti a tvaru se výborně hodí ke všem vodním drahám BIG-Waterplay. Také jednotlivě je to ideální hračka do vany, bazénku nebo na pláži.

Dračí loď se vyrábí v Německu a obsahuje figurku Svena. Lodní paluba je kompatibilní s kostkami Duplo. Velká plachta je odnímatelná.

Podrobnosti:
• Rozměry: 28 x 8 x 12,5 cm
• Věkové doporučení: Od 3 let.

Upozornění!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BIG

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Waterplay Wickie - "Dračí loď Sven"
304 Kč
Top značky