Bino nádobí sada, velká
Cena
208 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A272906

EAN: 4019359832091

Bino nádobí sada, velká
Tento text je přeložen automaticky.
Tato krásná sada nádobí se hodí do každé kuchyně. Tato sada potěší každé malé dítě, které chce připravit skvělý a chutný oběd nebo svačinu pro své nejlepší přátele. Díky tomuto postroji si vaše děti užijí mnoho hodin skvělé zábavy. Hračka rozvíjí kreativitu a fantazii dětí. Tento vysoce kvalitní barevný nádobí zahrnuje: Odtokovou desku, hrnec s víkem a pánve, pánve a špachtle, šálky, podšálky a příbory (sada obsahuje 33 kusů). Sada je balena v síti.

Podrobnosti:
  • rozměry: 36 x 26 x 10 cm
  • Díly: 33
  • Věk: od 3 let
Sledujte svůj krok!
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které lze spolknout.
Není možný výběr barvy, tj. Dodáváme náhodně vybranou barvu.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Bino nádobí sada, velká
208 Kč