12% v Appce | 10% v Shopu
12% v Appce | 10% v Shopu
ještě dva dny s KUPÓNY
na HRAČKY ⚽
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Vybrat kupón
bobike Balance Bike Cotton Candy Pink
Varianta:
  • bobike Balance Bike Cotton Candy Pink
  • bobike Balance Bike Cotton Denim Deluxe

Cena
1.560 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A308094

EAN: 5604415107214

bobike Balance Bike Cotton Candy Pink
Tento text je přeložen automaticky.
Kolo Balance je tréninkové kolo pro děti od dvou do pěti let. Pomáhá malým dětem naučit se řídit a zároveň udržet rovnováhu. Podporuje také rozvoj motorických dovedností. Kolo Balance je doslova prvním krokem k samostatné jízdě na kole. Má vestavěný omezovač řídítek, který pomáhá dítěti kontrolovat, jak moc otáčí řídítky. Pohodlné gumové rukojeti a ergonomické výškově nastavitelné sedlo umožňují potomkům užívat si kolo Balance co nejdéle. Tlumicí 240mm kolečka z materiálu EVA nabízejí další pohodlí a jsou také velmi robustní. Kolo Balance je k dispozici ve dvou barevných kombinacích.

Zabezpečení
Omezovač řízení, který pomáhá dětem udržet kontrolu nad řídítky. Děti sedí tak, aby při jízdě dosáhly na zem a našly rovnováhu. Tento výrobek je považován za hračku a není vhodný pro použití na veřejných komunikacích. Kolo lze používat pouze pod dohledem rodiče.

Comfort
Kolo je vybaveno kolečky z materiálu EVA, která vašemu dítěti poskytnou větší pohodlí díky tlumení nárazů. Měkký polštářek na sedle a měkké rukojeti poskytují dítěti na kole větší pohodlí.

Podrobnosti o produktu:
  • Nastavitelná výška sedla (320-335-350 mm).
  • Skládací kolečko pro snadné skladování
  • Snadná montáž
  • Včetně nástrojů

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

bobike Balance Bike Cotton Candy Pink
bobike Balance Bike Cotton Candy Pink
1.560 Kč