Naše alternativa k vyprodanému výrobku

bobike Sedačka na kolo Go E-BD Macaron Grey
Momentálně vyprodáno

bobike Sedačka na kolo Go E-BD Macaron GreyCena
2.054 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A306987

EAN: 5604415088056

bobike Sedačka na kolo Go E-BD Macaron Grey
Tento text je přeložen automaticky.
Bobike GO je nejnovějším přírůstkem do kolekce dětských autosedaček od Bobike . GO je navržen v elegantním a stylovém provedení Design , zaujme zvýšenou ochrannou skořepinou, která je integrovaná do sedadla. Stejně jako všechny sedačky Bobike má i GO dvoustěnnou skořepinu a štíhlý Design .
Autosedačka GO se zesílenou ochrannou plochou je snadno použitelná a ideální pro rodinu.

Bobike GO se představuje v pěti krásných pastelových barvách a zaujme novým nosným systémem.
Nosný systém je plně integrován do sedadla a lze jej namontovat na všechny nosiče zavazadel o šířce 120 až 185 mm a průměru trubek od ø10 do 16 mm. K montáži sedačky nepotřebujete žádné nářadí.

Zabezpečení
Speciálně vyztužená dvoustěnná konstrukce zajišťuje větší bezpečnost. Kromě toho má sedačka zadní bezpečnostní odrazku. Ochranný kryt nohou zabraňuje kontaktu s kolem.
Montážní systém nosiče je kompatibilní s nosiči vyhovujícími normě ISO 11243.

Comfort
Různé možnosti nastavení umožňují posunout sedačku v nosiči dopředu i dozadu v závislosti na velikosti dítěte. Opěrky nohou lze nastavit bez použití nářadí a lze je ovládat jednou rukou. Tříbodový bezpečnostní pás lze nastavit i jednou rukou a je vybaven zesílenými ramenními popruhy pro vzpřímenou polohu.

Design
Sedadlo GO v pěti elegantních a stylových barvách má vyvýšenou ochrannou skořepinu integrovanou do sedadla. Stejně jako ostatní sedačky Bobike má i GO dvoustěnnou skořepinu a štíhlou Design . Montážní systém nosiče je integrován do sedadla.

Součástí dodávky je:
  • Sedadlo na kolo Go E-BD
  • Integrovaný systém pro montáž na Carrier

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Naše nejprodávanější