BOPPY Kojící polštář blue whales

BOPPY Kojící polštář blue whales

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • BOPPY Kojící polštář circles
  • BOPPY Kojící polštář ladybug lane
  • BOPPY Kojící polštářek - woosie
  • BOPPY Kojící polštář colorful chevron

MOC¹ 1.361 Kč
826 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 535 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A161742

BOPPY Kojící polštář blue whales
Značková kvalita od CHICCO

Boppy - Kojící polštářek - originál z Ameriky! Boppy je kojící polštářek, který nabízí matkám a dětem různé fyzické a psychologické výhody, které byly testovány u spotřebitelů. 98% dotázaných řeklo, že by se bez něj již neobešlo. Skvělý polštářek pro rodiče a děti. Boppy je měkký, přítulný a zaoblený, jeho výplň je tvarově stabilní. Kojící poštář Boppy a jeho potah lze sejmout a vyprat v pračce na 30°, je také vhodný do sušičky. Boppy má výplň ze 100% polyesteru a díky zipu lze potah snadno sejmout. Potah je vyroben ze 100% bavlny. Nabízíme potahy v moderním stylu a vzoru pro každého rodiče. Boppy pomáhá při kojení a sbližuje matku s dítětem. Boppy není jen kojící poštářek - je to zkušenost!


Detaily:
Materiál: Potah 100% bavlna
Výplň 100% polyester
Rozměry: Vnitřní rozměr 62 cm, vnější rozměr 125 cmPraní max. na 30 °C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BOPPY Kojící polštář blue whales
MOC¹ 1.361 Kč
826 Kč