Boppy těhotenský polštář 3-dílný Mod Geo

Boppy těhotenský polštář 3-dílný Mod Geo


Cena
1.482 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A259230

Boppy těhotenský polštář 3-dílný Mod Geo
Značková kvalita od CHICCO

Boppy těhotenský polštář nabízí pomoc všem, kteří si chtějí dopřát odpočinkový a pohodlný spánek, nebo těm, kteří chtějí relaxovat a uvolnit se v době těhotenství. Modulární a flexibilní design dělá tento polštářek ideální pro různé požadavky během těhotenství. Skládá se ze 3 částí, které lze mezi sebou individuálně kombinovat. Boppy těhotenský polštář Total Body byl vyvinut společně s fyzioterapeuty, aby tělo od hlavy až k patě a hlavně páteř byly podepřené a optimálně odlehčené. Je vyplněn 100% dutým polyesterovým vláknem a potah je vyroben ze 100% bavlny. Je možné ho prát na 30° (jemné praní) a je vhodný do sušičky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Boppy těhotenský polštář 3-dílný Mod Geo
1.482 Kč
Top značky