Naše alternativa k vyprodanému výrobku

BRIO 120dílná sada motorů
Momentálně vyprodáno
Cena
1.309 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A271614

EAN: 7312350345919

BRIO 120dílná sada motorů
Tento text je přeložen automaticky.
Se sadou motorů BRIO Build on můžete oživit své výtvory BRIO Build. Představivost mladých inženýrů není omezena. Tato konstrukční sada obsahuje 120 konstrukčních prvků, plně funkční motor poháněný baterií a snadno použitelné nástroje, které pomáhají budovat stále rozšiřitelné výtvory. Motor má funkce vpřed, zastavení a couvání. Nechte svou fantazii poběhat divoce a podívejte se, co vaše konstrukce dělá.

Podrobnosti:
  • rozměry: 31 x 9 x 20 cm
  • Díly: 120
  • Baterie: 2 x AAA, nezahrnuty
  • Věk: od 3 let

úcta
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Naše nejprodávanější