BRIO® Chodítko, červený vozík s brzdou 31373

BRIO® Chodítko, červený vozík s brzdou 31373

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 8 kusy k dispozici!

893 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A207408

BRIO® Chodítko, červený vozík s brzdou 31373
Klasické chodítko Brio v nových, zářivých barvách. Vybaveno polohovatelnou rukojetí a brzdami. Bezpečná, trvanlivá dřevěná hračka, která podporuje vývoj hrubé motoriky dítěte. Zřejmě nejoblíbenější chodítko ze dřeva celých generací. Drž se ho, když se poprvé stavíš na nohy a trénuj první kroky, až budeš tak daleko.

Vezmi si všechny oblíbené hračky ve vozíku s sebou.

Podrobnosti:
 • Rozměr: 48,3 x 32 x 48 cm
 • Věk: Od 9 měsíců.

 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO® Chodítko, červený vozík s brzdou 31373
  893 Kč