Na autosedačky a kočárky
Na autosedačky a kočárky
10% sleva
3KSW7842
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BRIO® Chrastítko lesní zvíře 30434

BRIO® Chrastítko lesní zvíře 30434

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 12 kusy k dispozici!

359 Kč
179 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 180 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A207694

BRIO® Chrastítko lesní zvíře 30434
Měkké látkové chrastítko sovy nebo lišky má rolničku a šustivý ocas.

Umělohmotný kroužek je ideální pro děti, kterým se prořezávají zoubky. Má různé struktury a zvuky, které se dají objevovat. Měkké chrastítko se zářivými barvami. Chrastí, má rolničku a dá se do něj kousat. Co byste chtěli víc?

Podrobnosti:
 • Obsah: 1 chrastítko lesního zvířete
 • Rozměry: 19 x 6,5 x 5,5 cm
 • Věk: od 0 měsíců

 • Upozornění
  Výběr designu není možný, tzn. že Vám dodáme náhodně vybraný design.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO® Chrastítko lesní zvíře 30434
  359 Kč
  179 Kč