BRIO® Dřevěná vláčkodráha Deluxe Classic 33424

BRIO® Dřevěná vláčkodráha Deluxe Classic 33424

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 8 kusy k dispozici!

2.490 Kč
1.648 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 842 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A207716

BRIO® Dřevěná vláčkodráha Deluxe Classic 33424
Klasická sada dřevěné vláčkodráhy s moderním designem nádraží.

Obsahuje lokomotivu a dva magnetické vagónky, koleje, nájezdy, podstavce, nádraží a stromy. Spousta zábavy pro malé strojvůdce!

Jako skutečný vlak jede tento klasický dřevěný model po kopci vzhůru a zastavuje na nádraží. Vagónky jsou spojeny téměř jakoby kouzelnou silou. Objev nekonečná dobrodružství s touto dráhou!

Podrobnosti:
 • Obsah: 25 dílů (včetně 1 lokomotivy a 2 vagónů)
 • Materiál: dřevo
 • Rozměr: ca. 80,6 x 51,8 cm
 • Věk: Od 3 let.

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO® Dřevěná vláčkodráha Deluxe Classic 33424
  2.490 Kč
  1.648 Kč