BRIO Dřevěný kočárek pro panenky, červený

BRIO Dřevěný kočárek pro panenky, červený

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.364 Kč
1.010 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 354 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A128757

BRIO Dřevěný kočárek pro panenky, červený
Kočárek pro panenky v klasickém BRIO designu má stabilní dřevěnou konstrukci a robustní kolečka. Nabízí dítěti bezpečnost při procházce a stabilitu.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 31370
• Od 1 roku

Příslušenství

Cena
232 Kč
Cena
268 Kč
Cena
232 Kč
Cena
1.093 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


BRIO Dřevěný kočárek pro panenky, červený
MOC¹ 1.364 Kč
1.010 Kč