Naše alternativa k vyprodanému výrobku

BRIO Kočárek pro panenky Combi  - fialový včetně přebalovací tašky
Momentálně vyprodáno

BRIO Kočárek pro panenky Combi - fialový včetně přebalovací tašky


2.290 Kč
Cena
2.070 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
220 Kč-10%
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A107986

EAN: 7070398102993

BRIO Kočárek pro panenky Combi - fialový včetně přebalovací tašky
Kočárek pro panenky Combi - fialový včetně přebalovací tašky
Číslo výrobku: 24891398

Tento kočárek pro panenky má spoustu funkcí.
Mnohostranný kočárek pro panenky BRIO®Combi s nastavitelným sedadlem, nastavitelnou opěrkou nohy a přebalovací taškou. Lehká a stabilní kovová konstrukce. Široká gumová paprsková kola. Pomocí kloubu nastavitelná rukojeť pro různé velikosti dětí. Výška rukojeti 53 - 80 cm. Díky kočárkům pro panenky BRIO bude hraní rolí ještě autentičnější. Nové kočárky jsou totiž designem a sestavením vyráběny stejně jako opravdové kočárky pro dítě od BRIO®, se kterými jde maminka na vycházku se sourozencem dítěte. Nové kočárky pro panenky mají stabilní gumová kolečka a robustní korbičku na sezení a ležení, které zajistí výjimečnou stabilitu. Tím se výborně hodí na vycházku přírodou nebo hůře schůdné ulice. Navíc jsou nové kočárky pro holčičky vyráběny ze stejných materiálů a se stejnými vzory jako kočárky BRIO® jejich maminek.

Podrobnosti:
• Rozměry: celková délka kočárku ca. 70 cm, šířka ca. 43 cm
• Výška rukojeti nastavitelná od ca. 53 do 80 cm
• Od 3 let.

Upozornění!
Není vhodné pro děti do tří let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Naše nejprodávanější