BRIO Kočárek pro panenky, Klasik, červený

BRIO Kočárek pro panenky, Klasik, červený


  • BRIO Kočárek pro panenky klasik, růžový
  • BRIO Kočárek pro panenky Klassik - šedý s puntíky
  • BRIO Kočárek pro panenky, Klasik - fialový

2.182 Kč
Cena
1.788 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
394 Kč (18%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A135026

BRIO Kočárek pro panenky, Klasik, červený
Děti milují panenky. A panenky potřebují kočárky pro panenky. Díky sklopné konstrukci, širokým kolečkům a nákupnímu koši tohoto klasického modelu, si Vaše dítě užije spoustu legrace s tímto skvělým kočárkem pro panenky. Látkové potahy a matrace lze sejmout a vyprat.

Tento kočárek pro panenky pobaví každou panenčí maminku.

Klasický kočárek pro panenky. Lehká a stabilní kovová konstrukce je sklopná. Široká, pogumovaná kolečka Se snadno snímatelnou korbičkou

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 24891107
•Výška posuvného madla: ca 69 cm
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


BRIO Kočárek pro panenky, Klasik, červený
2.182 Kč
1.788 Kč
Top značky