BRIO Kolejnice Starter Pack B 33394

BRIO Kolejnice Starter Pack B 33394

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • BRIO BRIO Vláčkodráha Starter Set A 33773

546 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A172834

BRIO Kolejnice Starter Pack B 33394
Zajisti si od začátku ještě více zábavy. Když svůj Starter Set rozšíříš o extra kolejnice, můžeš si hned sestavit delší dráhy. Více kolejnic, více zábavy - tak snadné to je.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 33394

 • Věk: od 3 let.

  Upozornění!
  Nevhodné pro děti do 3 let.

  Příslušenství

  Cena
  345 Kč
  Cena
  297 Kč
  Cena
  183 Kč
  Cena
  336 Kč
  Cena
  198 Kč
  Cena
  398 Kč
  Cena
  666 Kč
  Cena
  343 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Kolejnice Starter Pack B 33394
  546 Kč