BRIO Kousátko míč 30441

BRIO Kousátko míč 30441

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 273 Kč
217 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 56 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A172806

BRIO Kousátko míč 30441
Dřevěný míč s držátkem a třemi nožkami. Může stát a můžeš ho objevovat pusou a zuby. Je z různých materiálů. Snadno se pohybuje a je praktický. Hoď míč a pokus se ho opět postavit.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 30441
 • Věk: od narození.
 • Příslušenství

  Cena
  143 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Kousátko míč 30441
  MOC¹ 273 Kč
  217 Kč