BRIO® Mazlík lesní zvíře 30438

BRIO® Mazlík lesní zvíře 30438


Cena
248 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A207708

BRIO® Mazlík lesní zvíře 30438
Měkký látkový mazlík je příjemný na dotek a vzetí do rukou.

Sova nebo liška v zářivých, přátelských barvách a uklidňujících detailech, jakými jsou uši, velké oči a přívěsek.

Mazli se s tímto měkkým mazlíkem, který Tě chce obejmout. Liška i sova, naši lesní kamarádi, vědí hodně o pohádkách a mají uklidňující detaily, které ucítíš.

Pojď blíž a pomazli se.

Podrobnosti:
 • Obsah: 1 kus (sova nebo liška)
 • Rozměry: 32 x 26 x 4,5 cm
 • Čištění: Vhodné do pračky na 40 °C
 • Věk: od 0 měsíců

 • Upozornění
  Výběr designu není možný, tzn. že Vám dodáme náhodně vybraný design.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO® Mazlík lesní zvíře 30438
  248 Kč
  Top značky