BLACK WEEK: Až 1400 Kč sleva
BLACK WEEK: Až 1400 Kč sleva
Získat slevu
00
Std.
00
Min.
00
Sek.
BRIO® My Home Town Červené auto 30346

BRIO® My Home Town Červené auto 30346

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 12 kusy k dispozici!
420 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A240736

BRIO® My Home Town Červené auto 30346
Červené městské auto je šik a zároveň zábavné. Postavička může umístit kuft do chytrého prostoru, nastoupit a vyrazit. Svým měkkým a zakřiveným tvarem a vysoce kvalitními materiály je tento vůz vítaným doplňkem koncepce BRIO My Home Town.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 17,2 x 7,8 x 9,9 cm
  • Dílů: 3
  • Věk: Od 18 měsíců

Příslušenství

Cena
699 Kč
Cena
305 Kč
Cena
352 Kč
Cena
586 Kč
Cena
611 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


BRIO® My Home Town Červené auto 30346
420 Kč