BRIO® My Home Town Kempovací sada 30316

BRIO® My Home Town Kempovací sada 30316

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
750 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A240734

BRIO® My Home Town Kempovací sada 30316
Hurá do přírody! Kempinkový set BRIO se vyznačuje hravým designem, který je plný funkcí, které děti budou milovat. Celá rodina se vejde do tohoto karavanu, když je čas vyrazit. Kánoe se hodí přesně na střechu auta - a dokonce je v ní při výpravě dostatek prostoru pro pejska.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 31,1 x 8,2 x 11,8 cm
  • Dílů: 6
  • Věk: Od 18 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


BRIO® My Home Town Kempovací sada 30316
750 Kč