❤ Ke Dni objímání ❤
❤ Ke Dni objímání ❤
SLEVA
až 500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BRIO® Natahovací helikoptéra 30227
Momentálně vyprodáno

BRIO® Natahovací helikoptéra 30227

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
499 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A240721

BRIO® Natahovací helikoptéra 30227
Natahovací vrtulník BRIO je ideální pro všechny děti, které chtějí být piloty. Nyní v novém červeném provedení. Když zatáhneš za řetěz, otáčejí se lopatky rotoru. Tento dřevěný vrtulník BRIO je také skvělým společníkem pro vaše první kroky.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 17,3 x 14,5 x 12,2 cm
 • Věk: Od 12 měsíců

 • Upozornění: Nevhodné pro děti do 12 měsíců. Riziko uškrcení způsobené dlouhými šňůrami.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.