BRIO® Policejní motorka 30336
Cena 302 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Cena včetně DPH:
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A207640

BRIO® Policejní motorka 30336
Motorka s policistou vhodná pro malé děti.

Motorka má kola z měkké umělé hmoty a je neodolatelná pro malé dětské ruce. Odnímatelná dřevěná figurka zajistí velkou zábavu.

Policistka ráda chytá zloděje. Pomoz při napínavé honičce! Posaď ji na motorku a pronásleduj auto, které je plné zlata. A když jsi chytil zloděje, čekají na tebe už další úkoly.

Podrobnosti:
 • Obsah: 1x motorka, 1x dřevěná figurka
 • Rozměry: 12,5 x 4,2 x 8,7 cm
 • Věk: Od 18 měsíců

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO® Policejní motorka 30336
  302 Kč
  Top značky