BRIO ® Shuffleshot
-26%
MOC¹
1.608 Kč
Cena
1.189 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
419 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A341709

EAN: 7312350340907

BRIO ® Shuffleshot
Tento text je přeložen automaticky.
Stavíte taktické barikády aden s dobře rozmístěnými disky, nebo přetáhnete soupeře přes palubu dokonalým zamícháním? V každém případě ve hře shuffleshot vyhrává hráč s nejvyšším skóre.

Hybridní strategická hra: Tato strategická hra nabízí celé rodině jedinečný společný herní zážitek inspirovaný hrami Shuffle board , Curling a Crokinole. Cílem hry je získat co nejvíce bodů tím, že hráči vystřelí své disky co nejblíže středu hry.

Sečtěte body: Po vystřelení všech terčů vyhrává hráč, který má nejvíce terčů co nejblíže středu! Body se zaznamenávají pomocí posuvníků na boku této stolní hry. A až skončíte, můžete disky uložit do skrytých přihrádek pod bodovací deskou.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry balení (délka x šířka x výška): 70 x 9 x 39 cm
  • 9 kusů
  • Rozsah dodávky: 1 x stolní hra Shuffleshot, 4 x zelené posuvné disky, 4 x červené posuvné disky.
  • Věk: od 6 let

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


Naše nejprodávanější

BRIO ® Shuffleshot
BRIO ® Shuffleshot
MOC¹ 1.608 Kč
1.189 Kč