BRIO Vláčkodráha Starter Set

BRIO Vláčkodráha Starter Set

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 7 kusy k dispozici!
1.399 Kč
1.051 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 348 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A203335

BRIO Vláčkodráha Starter Set
Vláčkodráha je ve tvaru osmičky a obsahuje tunel v hoře, vysokorychlostní vlak s řidičem, figurku pasažéra, dřevěnou lavičku a značku stop.

Postav si koleje, jak potřebujete. 16 dílů dává naprosto nové možnosti výstavby železnice Brio.

Originální dřevěná železnice. Brio vyrábělo první dřevěné železnice už v roce 1958. Od té doby má světově největší paletu příslušenství k dřevěným železnicím. Náš modulární systém nabízí neomezené možnosti hraní a nekonečnou zábavu. Kolejnice jsou z kvalitního bukového dřeva, čímž je garantovaná dlouhá životnost.

Podrobnosti:
 • Obsah: Sada vláčkodráhy a velký sortiment kolejnic
 • Sortiment železnic vhodný pro rozšíření základních sad Brio
 • Rozměry dráhy: 50 x 80 cm
 • Od 3 let.


 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Vláčkodráha Starter Set
  1.399 Kč
  1.051 Kč