10% veletržní sleva
10% veletržní sleva
Kód kupónu
VTRH9756
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BRIO Vlak s dřevem 33775
Momentálně vyprodáno

BRIO Vlak s dřevem 33775


MOC¹
627 Kč
Cena
412 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
215 Kč (34%)
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A172849

BRIO Vlak s dřevem 33775
Příjezd vlaku přepravujícího dřevo je nedočkavě očekáván na pile. Nejdříve musíš ale zkontrolovat lokomotivu a kvůli tomu otevřít přední klapku. Pokud je vše v pořádku, můžeš vyjet. Dlouhé dřevěné klády na extra dlouhém vagónu se dají jednotlivě vykládat pomocí magnetického jeřábu. Díky tomuto vlaku bude dokonce náročný pracovní den zábavou.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 33775
 • Od 3 let


 • Upozornění!
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  Top značky